за нас

А Класа Wholesales Авто делови копродукции, ООД

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

ЗА НАС

А Класа Авто делови произведува главно копчиња автомобил менувачот и други автомобилски резервни делови.

Ние си имаме свој мувла работилница и вбризгување на работилница со илјадници промена копчето калапи.

Ние може да се развие сите видови на автомобилски производи и да го контролираат квалитетот и цена многу добро, освен ние мора stict контрола на суровини и користење на меѓународните стандарди на автомобилски резервни делови материјал, вклучувајќи не-токсични заштита на животната средина, висока и ниска температура отпор, анти- -стареењето, анти ултравиолетови итн

цел да се задоволат customers'demand за високо-квалитетни производи и конкурентни производи.

за-US1

топло се занимава

HOT-PRODUCT1
HOT-PRODUCT2
HOT-PRODUCT3
HOT-PRODUCT4

Нашите производи се продаваат, главно во Европа, Америка, Африка, Јужна Америка и од други земји, додека обезбедување на OEM услуги на клиентите кои бараат висок квалитет на производите.

Имаме толку многу друго Фолксваген, Ауди, БМВ делови и слично, како и копчиња автомобил смена, прекинувач, сензор, AC копчето, столовите, решетка, светилка, налепница, педалата итн и друг додатоци, добредојде да ме праша најдобра цена.