Фабрика продажбата на автомобили опрема копчето Shift Gaitor рамка за VW Golf 7

Краток опис:

Overview Quick Details Place of Origin: Shanghai, China (Mainland) Brand Name: Model Number: Shift Knob for golf 7 Material: High quality ABS and leather Caps: 5speed and 6speed Item Keywords: Shift Gear Cover Packaging & Delivery Selling Units: Single item Single package size:  10X10X5 cm Single gross weight: 0.45 kg Package Type: hard white box Lead Time : Quantity(Piece) 1 – 500 >500 Est. Time(days) 5 To be negotiated ...


детали за производот

Информации за претпријатието

Тагови производ

Преглед
Основни детали
Место на потекло:
Шангај, Кина (континентална)
Бренд име:
Број на модел:
Shift копчето за голф 7
материјал:
Висок квалитет на ABS и кожа
Капи:
5speed и 6speed
Точка Клучни зборови:
Менувачот Корица

Пакување и испорака

Продажба на единици:
една точка
Еден пакет големина: 
10X10X5 см
Еден бруто тежина:
0,45 кг
Тип на пакување:
тешко белата кутија
Водечко време :
Кол (парче) 1-500 > 500
Est. Време (денови) 5 Треба да се преговара
детални слики

 

Опис на производот

 

спецификации

Автомобил опрема копчето Shift Gaitor рамка покриена кожа опрема Капаче за VW Golf 7
 

1. Matrial: Висок квалитет на ABS и кожа
2. капи:  5speed и 6speed се достапни

3: Кожа:  СТП кожа и вистинска кожа се достапни,   кожа конци:  Црна / црвена / сина

4. Knob: пластична опрема копчето и кожа копчето се достапни
5. Развивање на нов калап за сите видови на резервни делови за автомобили
6. висок квалитет и конкурентна цена и  Фабрика за продажба derictly  и добри по продажбата на зедницата

Напомена: Ние може да се направи на сите видови префрлат копчиња за Фолксваген, Ауди, БМВ, Шкода, Passat, Пежо, Рено, Форд, Merecedes Benz, Тојота и др добредојдени да истрага за нас за добра цена. 

Информации за претпријатието

се наоѓа во Шангај. Ние сме професионални производител на автомобили менувачот копчиња и друг автомобил резервни делови,  сценографија, развој, производство, како професионална manufacturer.We фокусира на една серија на модни додатоци,  широк спектар на разновидност, разумна цена и за време на испорака.

нашите услуги

1. OEM производство добредојде: Автомобил Shift рачки, пластични делови и друг автомобил резервни делови и слично 
2. примерок цел се достапни
3. Ние ќе ви одговори на вашето барање во рок од 24 часа.
4. по испраќањето, ние ќе ги пратите на производи за да еднаш на секои два дена, додека не се добие производи. Кога сте ја добиле на 
стоки, тест нив, и ќе ми дадат фидбек.Ако имате било какви прашања во врска со проблемот, контактирајте со нас за решавање на проблемите.

Најчесто поставувани прашања

 

Q1. Која е вашата смисла на пакување?
А: Општо земено, ние ставаме нашите производи во неутрална бела кутии. Ако сте легално регистрирани патенти,
ние може да се спакуваат стоката во вашиот брендирани кутии по добивање на вашата писма овластување.

Q2. Која е вашата смисла на исплата?
A:  ТТ, Western Union, Зачувам, Paypal итн

Q3. Која е вашата смисла на испорака?
A: EXW, ФОБ, ЦФР, CIF.

Q4. Која е вашата methord испорака?

А: Ние испрати преку  комерцијална изразат, како DHL, FedEx, UPS-от и сл . за мали цел обично, и го испрати со морето премногу.

Q5. Како за време на испорака?
А: Општо земено, ние ќе го испрати за 3-5days ако имаме во парк. Одредено време за испорака зависи
од предмети и количината на вашата нарачка.

Q6. Може да се произведуваат во согласност со примероци?
О: Да, ние може да се произведуваат од страна на вашите примероци или технички цртежи. Ние може да се изгради на калапи и тела.

Q7. Која е вашата политика примерок?
А: Ние можеме да снабдување примерокот ако имаме подготвени делови во парк, но купувачите мора да ја плати цената на примерокот и
цената на курир.

В8. Дали ви се тестираат сите на вашата стока пред породувањето?
О: Да, имаме 100% тест пред породувањето

В9: Како да се направи нашиот бизнис долгорочен и добри односи?
A: 1. Ние се задржи добар квалитет и конкурентна цена, за да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист;
2. Ние ги почитуваме секој клиент, како наш пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив.

Контакт информации

 

Вие може да се допаѓаат
Не е точно она што го сакате? 1 барање, повеќе цитати Цитати Земете Сега >>
Вие може да се допаѓаат
   4 години CN
златен снабдувач
трговија за осигурување
A & V Селектирани

5.0 / 5

Многу задоволни 16 Осврти

Ниво на трансакцијата:
58Трансакции 40,000+
трансакции на добавувачот спроведува преку Alibaba.com во последните 6 месеци.

Време на одговор <24 одговор курс 95,5%

 • Претходно:
 • Следно:

 • Информации за претпријатието

  A Class Wholesales Auto Parts Co., Ltd is located in shanghai. We are a professional manufacturer of car shift gear knobs and another car spare parts, set design, development, manufacturing as a professional manufacturer.We focus on a series of fashion accessories, a wide range of diversity, reasonable price and on-time delivery.

  нашите услуги

  1. OEM Manufacturing welcome: Car Shift Knobs, Plastic Parts and another Car Spare Parts etc.
  2. Sample order are available
  3. We will reply you for your inquiry in 24 hours.
  4. after sending, we will track the products for you once every two days, until you get the products. When you got the
  goods, test them, and give me a feedback.If you have any questions about the problem, contact with us for solving problems.

  Најчесто поставувани прашања

   

  Q1. Која е вашата смисла на пакување?
  А: Општо земено, ние ставаме нашите производи во неутрална бела кутии. Ако сте легално регистрирани патенти,
  ние може да се спакуваат стоката во вашиот брендирани кутии по добивање на вашата писма овластување.

  Q2. Која е вашата смисла на исплата?
  A: TT, Western Union, Escrow, Paypal etc.

  Q3. Која е вашата смисла на испорака?
  A: EXW, ФОБ, ЦФР, CIF.

   

  Q4. Која е вашата methord испорака?

  A: We send out via commercial express, like DHL, Fedex, UPS etc. for small order usually, and send it by sea too.

  Q5. Како за време на испорака?
  А: Општо земено, ние ќе го испрати за 3-5days ако имаме во парк. Одредено време за испорака зависи
  од предмети и количината на вашата нарачка.

  Q6. Може да се произведуваат во согласност со примероци?
  О: Да, ние може да се произведуваат од страна на вашите примероци или технички цртежи. Ние може да се изгради на калапи и тела.

  Q7. Која е вашата политика примерок?
  А: Ние можеме да снабдување примерокот ако имаме подготвени делови во парк, но купувачите мора да ја плати цената на примерокот и
  цената на курир.

  В8. Дали ви се тестираат сите на вашата стока пред породувањето?
  О: Да, имаме 100% тест пред породувањето

  В9: Како да се направи нашиот бизнис долгорочен и добри односи?
  A: 1. Ние се задржи добар квалитет и конкурентна цена, за да се обезбеди на нашите клиенти да имаат корист;
  2. Ние ги почитуваме секој клиент, како наш пријател и ние искрено се направи бизнис и да се дружат со нив.

   

 • Поврзани производи